A może by tak coś zmienić?

Artykuł w katerogii:Dodany dnia:

Najczęściej postanowienia dotyczą zdrowego trybu życia. Od nowego roku obiecujemy sobie chodzić na siłownie, biegać przed pójściem do pracy, zmienić dietę, rzucić planie lub przejść na wegetarianizm. Każdy wybierze coś swojego. Wiele osób co roku obiecuje sobie, że ten rok będzie jego lub jej. Będzie mieć więcej  czasu na własne przyjemności, na czytanie książek, częstsze wychodzenie do kina lub restauracji.  Jest też grupa, zwłaszcza młodych kobiet, które czytając wróżby z Facebooka dowiadują się, że rok 2019 to będzie czas kiedy wyjdą za mąż albo urodzi im się pierwsze dziecko. 

Ale z postanowieniami noworocznymi jest trochę tak jak ze słomianą motywacją. Szybko się wypalają. Często po prostu z przyzwyczajenia i braku prawdziwego celu w swoich postanowieniach nie jesteśmy efektywni. Czasem, żeby zmienić małą rzecz, trzeba zmienić wszystko.

Prawdopobnie nie jedna osoba przed Sylwestrem zastanawiała się nad zmianą pracy. Z powodu szefa, nudy, braku rozwoju, małego wynagrodzenia, z przemęczenia, chęci doświadczenia czegoś nowego etc. Przyczyn może być wiele, ale zwykle w takich sytuacjach zaczynami pytać się samych siebie "Ale co mógłbym robić innego?".

A może by tak wyjechać do pracy w Anglii od zaraz? Przeważnie myśląc o zmianie bierzemy pod uwage tylko  najbliższe otoczenie, swoje sąsiedztwo, czasem miasto lub region, ale rzadziej kraj. Praca w Anglii to bardzo dobra okazja, żeby spóbować czegoś nowego i wyjść poza tę strefę komfortu do której przywykliśmy. I nawet nie chodzi tu o zarobki. Praca w innym kraju kształtuje charakter i daję poczucie niezależności. Jeśli mogę pracować w innym kraju to świat staje się coraz bardziej dla mnie otwarty.

W wielu przypadkach nie należy obawiać się o dach nad głową, bo jest dużo ofert pracy w Anglii z zakwaterowaniem. Trzeba się tylko zdecydować i nabrać śmiałości, aby rok 2019 nie był taki sam jak wszystkie poprzednie.

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2019
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij