Cekal Recruitment - praca w Anglii od zaraz!

Jesteśmy profesjonalną agencją specjalizującą się w pośrednictwie pracy w Wielkiej Brytanii. Od wielu lat aktywnie i skutecznie świadczymy usługi w wielu sektorach gospodarki, kierując naszą ofertę do osób o zróżnicowanym doświadczeniu oraz kwalifikacjach zawodowych.

Pomagamy znaleźć zatrudnienie zarówno w zawodach, w których oczekiwane kompetencje są ściśle określone, jak i  na stanowiskach niewymagających zaawansowanych kwalifikacji czy biegłej znajomości języka angielskiego.

Na naszej stronie znajdą Państwo oferty pracy w Anglii „od zaraz”, jak również takie, dla których proces rekrutacji jest wieloetapowy, a termin rozpoczęcia obowiązku świadczenia pracy względem nowego pracodawcy wyznaczony w nieodległej przyszłości.   

 • Kim jesteśmy?

  Agencja pośrednictwa pracy Cekal Recruitment LTD specjalizuje się w zagranicznych rekrutacjach głównie do Wielkiej Brytanii. Specjalizujemy się w ofertach dotyczących opieki nad osobami starszymi oraz pracy w hotelach

  Doskonale znamy brytyjski rynek pracy i realia życia

  Naszą działalność prowadzimy w Anglii, na terenie której znajduje się siedziba firmy. Doskonała znajomość brytyjskich realiów, rynku pracy oraz codziennego życia, podparta wieloletnimi obserwacjami i doświadczeniami pozwala nam służyć wszystkim zainteresowanym pomocą oraz praktycznymi radami, dotyczącymi życia w Wielkiej Brytanii oraz wszelkimi informacjami i wskazówkami, które pomogą ułatwić start w nowej rzeczywistości.

  Gwarancja całkowitej legalności i bezpieczeństwa

  Jako agencja pracy  działająca na brytyjskim rynku całkowicie legalnie – nasz Company Number: 8321774 - gwarantujemy, że korzystanie z usług Cekal jest bezpieczne.

 • Co oferujemy?

  Osoby zatrudnione za pośrednictwem Cekal podejmują pracę w oparciu o legalne umowy, uprawniające do wykonywania obowiązków za granicą. Przede wszystkim poszukujemy opiekunek / opiekunek osób starszych do pracy w Anglii.

  Jak dbamy o naszych pracowników?

  Przyjmując ofertę pracy zarekomendowaną przez nas, mają Państwo pewność, że w razie nieprzewidzianych okoliczności, nie zostaniecie pozostawieni sami sobie, gdyż posiadamy specjalny fundusz SOS, który zostaje uruchomiony, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba spowodowana trudną sytuacją.
  Starannie selekcjonujemy i dokładnie sprawdzamy domy, do których trafiają nasi pracownicy. Staramy się także udzielić wszelkich niezbędnych informacji o podopiecznych. 

  Znajomość języka: stawiamy na komunikatywność!

  Podczas rozmowy telefonicznej z kandydatem, nasz wykwalifikowany pracownik sprawdza jego znajomość angielskiego. Nie skupiamy się na gramatyce, a na swobodzie porozumiewania się, głównie w tematyce dotyczącej przyszłego stanowiska pracy.

  Zapewniamy profesjonalną i pogłębioną rekrutację

  Dbamy także o komfort pracodawców, zwracając w czasie rekrutacji uwagę nie tylko na odpowiedni dobór kwalifikacji oraz doświadczenie zawodowe, ale także o cechy charakteru, osobowości, temperament czy przysposobienie do życia. Dzięki temu ułatwiamy współpracę obydwu stronom.

 • Media o nas

  O wysokim profesjonalizmie, rynkowej wiarygodności i  rzetelności usług  Cekal świadczy fakt, że nasze ogłoszenia o prace i prowadzone rekrutacje przyciągają uwagę nie tylko kandydatów do pracy, ale także licznych, wyspecjalizowanych portali branżowych. Na ich łamach znajdziecie Państwa obiektywne publikacje i artykuły, dotyczące naszych ofert, form zatrudnienia oraz sposobu, w jaki działamy na brytyjskim rynku.
  Namawiamy Państwa do zapoznania się z poniższymi tekstami, które z pewnością wiele wyjaśnią i pozwolą rozwiać ewentualne wątpliwości. Ponadto dowiecie się, jakie warunki zatrudnienia oferujemy naszym kandydatom, poznacie wymagania stawiane przez przyszłych pracodawców oraz dostrzeżecie wszelkie korzyści płynące z podjęcia współpracy z agencją Cekal.

 • Opinie o Cekal

  Zebraliśmy dla Państwa autentyczne opinie pracowników na temat naszej firmy oraz pracy. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!

 • Pliki do pobrania

  Specjalnie dla zainteresowanych naszą ofertą przygotowaliśmy pomoce w formie plików do pobrania.

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2018
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij