Czy wiesz, że…

Artykuł w katerogii:Dodany dnia:

Biorąc pod uwagę największe miasto Zjednoczonego Królestwa, Londyn, można dojść do wniosku, że  stolica Wielkiej Brytanii to mikrokosmos języków i kultur. W mieście mówi się w ponad pięćdziesięciu językach i według statystyk, drugim językiem Londynu po angielskim jest – język polski. Praca w Anglii może zatem być wielką podróżniczą przygodą  w świat kultur i języków od rozpoznawalnych dla naszego ucha hiszpańskiego lub francuskiego do tak egzotycznych jak urdu czy bengalskiego.

Przeszukując w Internecie oferty pracy w Anglii od zaraz powinniśmy zdawać sobie sprawę, że prawdopodobnie będziemy współpracować z przedstawicielami  innych narodowości i kultur.

Jeżeli zatem nie jesteśmy przygotowani do tak zróżnicowanego środowiska pracy i chcemy mieć choć odrobinę stabilności i poczucia, że obok zawsze znajdzie się osoba, z którą możemy porozmawiać po polsku to powinniśmy  rozglądać się za ofertami pracy w Anglii dla par. Wiadomo, razem bywa łatwiej.

Z drugiej strony jeśli ktoś ma charakter poszukiwacza przygód i lubi poznawać nowe kultury i języki to w samym tylko Londynie będzie mieć świat na wyciągnięcie ręki.

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2019
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij