Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Anglia (Live in Care) - praca od zaraz

Zadania: Opieka nad osobą starszą w domu podopiecznego. Asystowanie w czynnościach dnia codziennego, higiena osobista, karmienie, ubieranie, przygotowywanie posiłków.

Wymagania:

  • ważny paszport lub prawo jazdy- warunek konieczny !
  • dobra znajomość języka angielskiego - koniecznie !
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy jako opiekunka mile widziane
  • umiejętność gotowania, przygotowywania posiłków,
  • bardzo dobre zrozumienie roli opiekunki osoby starszej

Oferujemy:

  • zatrudnienie oraz umowę bezpośrednio z firmą angielską
  • stawkę: 448 GBP – 532 GBP brutto tygodniowo ( w zależnosci od doświadczenia min 400 GBP/netto)
  • możliwość pracy przez 4 - 6 tygodni następnie 1 -2 tyg przerwy. Jeśli pracownik preferuje pracę w systemie 8 tygodni a następnie dłuższa przerwa, jest też taka możliwość
  • 3 dniowe szkolenie podczas którego pracownik mieszka za DARMO w firmowym mieszkaniu
  • nie wymagany jest powrót do Polski – pracę rozpoczyna się zazwyczaj w kilka dni po zakończeniu szkolenia a w czasie oczekiwania na zlecenie mieszka się za DARMO w firmowych mieszkaniu
  • pomoc przy otwarciu konta bankowego oraz NIN

Przypominamy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aby aplikować należy wysłać CV w j. angielskim na kontakt@cekal.pl w tytule live-in care.

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas