Praca w Anglii po Brexit

Dlaczego Brexit co się stało ?

Wielka Brytania postanowiła wyść z Unii Europejskiej z wielu powodów min że inne kraje mieszają się w ich wewnętrzne prawa, że tak naprawda UE to Niemcy itp.Najważniejszy powód to brak kontroli liczby osób przyjeżdżających do UK. Nie chodziło o polskich emigrantów kradnących pracę bo to w większości są pracę mało interesujące dla zwykłego angielskiego zjadacza chleba jak praca w opiece nad osobami starszymi czy praca w hotelach. Anglia docenia polskich pracowników. W Brexit chodziło o kontrolowanie jakości osób przyjeżdżających do pracy. Czy ci ludzie są tu po to bo chcą pracować czy np po atrakcyjne świadczenia socjalne, darmową służbę zdrowia, i inne tzw. benefity. Anglia chce ludzi wartościowych. Po otwarciu granic dla Rumunii w Anglii zwiększyła się liczba przestępstw ponieważ mogł tam przyjechać dosłownie każdy.

 

29 marca 2019 Brexit

Jest to data oficjalnego wyjścia UK z Unii Europejskiej jednak okres przejściowy trwa do 31 grudnia 2020 roku. Oznacza to że Unia Europejska i Anglia będą miały rok na przystosowanie się do nowych zmian a ostatnio pojawiają się głosy że okres ten chcą wydłużyć do końca 2021 roku. Nic nie zmieni się w Anglii po Brexit do 2020 roku.

Czy już od 29 mara 2019 roku zaczną obowiązywać inne prawa ? Nie. 

Naszym zdaniem Anglia nadal będzię atrakcyjnym krajem dla wszystkich którzy szukają pracy za granicą. Podejrzewamy, że zostaną wprowadzone wizy pracownicze i naszym zdaniem to bardzo dobrze.

Wizy są dla osób, które chcą pracować, są ambitne, ,mają cel i są wartościowi dla społeczneństwa w Anglii. 

Dodaj komentarz

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2019
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij