Kim jest Support Worker?

Artykuł w katerogii:Dodany dnia:

Chcecie w najbliższym czasie wyjechać na Wyspy Brytyjskie w celach zarobkowych? Na taki krok decyduje się coraz więcej Polaków, ponieważ praca za granicą to szansa nie tylko na bardzo duże zarobki. To też niepowtarzalna okazja, aby przeżyć wspaniałą przygodę i poznać wiele interesujących osób. Nic więc dziwnego, że tak spora ilość obywateli naszego kraju wyjeżdża do Anglii. Macie podobne plany, lecz nie wiecie, na jaką pracę zdecydować się? Może zainteresuje Was oferta wykonywania zadań w charakterze Support Workera. Na czym polega ta praca? Jakie trzeba spełnić wymagania? Na jakie korzyści może liczyć osoba, która zdecyduje się na to stanowisko? O tym wszystkim dowiecie się z naszego dzisiejszego wpisu.

Jakie zadania ma Support Worker?

Osoba, która pracuje w charakterze Support Workera zajmuje się ludźmi niepełnosprawnymi intelektualnie w wieku od 18 do 65 lat. Musicie sobie zdawać sprawę, że taka praca za granicą wymaga posiadania określonych cech i spełnienia kilku wymagań (o tym w dalszej części naszego artykułu). Trzeba zaznaczyć, że wykonywanie zadań następuje w specjalistycznych domach opieki. Jak wygląda codzienny dzień osoby pracującej w charakterze Support Workera? Taki pracownik pomaga swoim podopiecznym w podstawowych czynnościach. Dobry Support Worker asystuje swoim podopiecznym w czasie karmienia czy ubierania. Poza tym, taka osoba powinna umieć przygotowywać posiłki, aby były nie tylko smaczne, ale również dostosowane do aktualnego stanu zdrowia swoich podopiecznych. Warto dodać, że Support Worker musi dbać o higienę osobistą osób, z którymi współpracuje. W związku z tym, pomaga im w myciu czy zmienia pampersy itd. Oczywistym faktem powinno być to, że osoba wykonująca zadania w tym charakterze musi również dbać o dobre samopoczucie swoich podopiecznych. Wszystko po to, aby niepełnosprawni czuli się w pełni swobodnie w obecności Support Workera. W związku z tym, taka osoba powinna rozmawiać ze swoimi podopiecznymi na różne tematy czy wyprowadzać ich na spacery.

Support Worker - wymagania

Jak już wspomnieliśmy, ta praca za granicą wymaga posiadania określonych cech i spełnienia kilku kryteriów. Jakich? Suport Worker musi mieć ważny paszport oraz prawo jazdy. To jednak nie wszystko. Powinien także posiadać umiejętność pracy w zespole. Kluczowe jest również wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Nie obejdzie się bez znakomitej znajomości języka angielskiego. Jest to warunek konieczny, ponieważ odpowiednia komunikacja jest często kluczem do efektywnej pracy w charakterze Support Workera.

Na co może liczyć Support Worker?

Zastanawiacie się, na jakie korzyści możecie liczyć pracując w tym charakterze? To przede wszystkim wysokie zarobki (w czasie weekendów obowiązują jeszcze lepsze stawki). Warto dodać, że osoba wykonująca te zadania może liczyć też na miłą atmosferę w pracy oraz pomoc w otwarciu konta bankowego (a także NIN). Nie można nie wspomnieć, że agencja pośrednictwa zapewnia także dużą liczbę godzin, przez co na pewno nie będziecie narzekać na brak nudy (a co za tym idzie małe wynagrodzenie). Wskutek tego, ta praca za granicą nie tylko opłaca się pod względem finansowym. To także szansa, aby poznać nowe osoby oraz kulturę panującą na Wyspach Brytyjskich.

 

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2019
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij