Zawody na które jest zapotrzebowanie na rynku pracy

Artykuł w katerogii:Dodany dnia:

Jednym z najlepszych sposobów na szybkie zarobienie pokaźnej sumy pieniędzy, jest wyjazd zarobkowy za granicę. Wśród najczęściej wybieranych lokalizacji są Wyspy Brytyjskie.

Anglia lub Szkocja są świetnymi miejscami, w których nie tylko można dobrze zarobić, ale również poznać tamtejszą kulturę i, co równie ważne – podszlifować swój język. Niezależnie bowiem od perspektyw, jakie przed sobą stawiasz – język angielski przyda Ci się wszędzie.

Jakie są najczęściej poszukiwane tam zawody, które możesz wybrać?

Przeglądając zagraniczne oferty pracy, najczęściej natrafić można na zawód opiekuna w wielu konfiguracjach. Najczęściej jest to opieka nad osobami w podeszłym wieku (w nawiasie podajemy orientacyjne wynagrodzenie):

  • w domu opieki (7,50 GBP/h) – charakteryzuje się zmianowością; do obowiązków pracownika będzie należeć podstawowa opieka – karmienie, pomoc w higienie czy spacery,
  • środowiskowa (9-13 GBP/h) – do obowiązków tego rodzaju opiekunki będzie wsparcie wyznaczonych osób w formie odwiedzin; w tym przypadku pracownik otrzymuje służbowy samochód, z którego możemy korzystać także poza godzinami pracy,
  • z zakwaterowaniem(420-504 GBP/tydzień) – jest to całodobowa opieka; w tej sytuacji otrzymujemy bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie (prowadzimy również rekrutację na to stanowisko w Holandii).

Jeśli jednak pomoc nad osobami starszymi Ci nie odpowiada, istnieją także inne oferty pracy w Anglii. Jest to między innymi:

  • opiekun osób niepełnosprawnych intelektualnie (8 GBP/h) – jest to praca w domach opieki; obejmuje pomoc w czynnościach dnia codziennego, takich jak chociażby karmienie czy ubieranie,
  • Au Pair (90-200 GBP/tydzień) – pomoc domowa; praca ta polega na opiece nad dziećmi; przyjmująca pracownika rodzina zapewnia mu zakwaterowanie oraz wyżywienie,
  • kucharz (9-10 GBP/h) – najczęściej miejscem pracy jest dom opieki,
  • pracownik hotelu (7,50-9 GBP/h) – obejmuje placówki w Anglii oraz Szkocji.

Któraś z ofert Ci odpowiada? Nie czekaj! Sprawdź proponowane oferty pracy i zgłoś się do nas, a już niedługo będziesz mógł się pakować.

 

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2019
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij