Co oferujemy?

Osoby zatrudnione za pośrednictwem Cekal podejmują pracę w oparciu o legalne umowy, uprawniające do wykonywania obowiązków za granicą. Przede wszystkim poszukujemy personelu do pracy w hotelach oraz opiekunów / opiekunek osób starszych do pracy w Anglii.

Jak dbamy o naszych pracowników?

Przyjmując ofertę pracy zarekomendowaną przez nas, mają Państwo pewność, że w razie nieprzewidzianych okoliczności, nie zostaniecie pozostawieni sami sobie, gdyż posiadamy specjalny fundusz SOS, który zostaje uruchomiony, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba spowodowana trudną sytuacją.

Dla osób które wyjadą dzięki nam do pracy oferujemy 24 h  wsparcie 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że w przypadku niespodziewanych zdarzeń kandydat może zadzwonić do nas bez względu na dzień czy godzinę a my pomożemy mu tak szybko jak to tylko możliwe. 

Znajomość języka: stawiamy na komunikatywność!

Podczas rozmowy telefonicznej z kandydatem, nasz wykwalifikowany pracownik sprawdza jego znajomość angielskiego. Nie skupiamy się na gramatyce, a na swobodzie porozumiewania się, głównie w tematyce dotyczącej przyszłego stanowiska pracy.

Zapewniamy profesjonalną i pogłębioną rekrutację

Dbamy także o komfort pracodawców, zwracając w czasie rekrutacji uwagę nie tylko na odpowiedni dobór kwalifikacji oraz doświadczenie zawodowe, ale także o cechy charakteru, osobowości, temperament czy przysposobienie do życia. Dzięki temu ułatwiamy współpracę obydwu stronom.

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2024
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij