Rekrutacja

Jak przebiega proces rekrutacji w Cekal?

 

Rekrutacja w Cekal to dokładnie zaplanowany i monitorowany proces, mający na celu wyłonienie najlepszych kandydatów na konkretne stanowisko. To niezwykle ważny element naszej pracy, dzięki któremu jesteśmy w stanie przedstawić pracodawcy idealnego pracownika, a osobie ubiegającej się o pracę zapewnić pewne, bezpieczne i w pełni legalne zatrudnienie.

Wyselekcjonowanie kandydata dla oferty typu „praca od zaraz” wymaga takiego samego nakładu pracy, jak dla rekrutacji z określonym terminem rozpoczęcia, niemniej jednak rozumiejąc potrzebę, jak najszybszego wyjazdu, dbamy o to, by cały proces przebiegał tak sprawnie, jak to możliwe.


Proces rekrutacji to trzy proste kroki:

 • Krok 1 - Opracowanie CV

  CV - zachęcamy do tego, by przygotować je jeszcze przed rozpoczęciem procesu, tak by przebiegł jak najsprawniej. Powinno zawierać informacje o doświadczeniu, kwalifikacjach oraz wykształceniu. Akceptujemy CV wyłącznie w języku angielskim.

 • Krok 2 - Rozmowa telefoniczna

  Kontakt z drugim człowiekiem jest niezwykle ważny w pracy opiekuna osób starszych, dlatego kolejny etap polega na rozmowie z naszym pracownikiem. Oprócz stopnia komunikatywności sprawdzona zostanie znajomość języka angielskiego. Przypominamy, że nie wymagamy doskonałej znajomości gramatyki, a jedynie umiejętności skutecznego porozumiewania się z podopiecznymi.

 • Krok 3 - Współpraca

  Trzeci krok rekrutacji to podpisanie umowy i rozpoczęcie współpracy. Na tym etapie otrzymują Państwo informacje o pacjencie, tak, by przyszła praca mogła być wykonywana jak najlepiej. Podpisanie umowy, konkretne ustalenia z nowym pracownikiem – to koniec procesu rekrutacji. Następny etap to już planowanie wyjazdu… i nowe życie w Anglii!

 • Formularz

  Chcesz dołączyć do nas?

  Pomyśl o lepszym jutrze i prześlij swoje zgłoszenie

 • Użyj poniższego formularza jeżeli chcesz otrzymywać oferty pracy
  Formularz kontaktowy
  1. Czy pracowałeś/aś poprzednio w Anglii?
  2. Poziom języka angielskiego:
  Administratorem Panstwa danych osobowych jest firma Cekal Recruitment Limited z siedzibą w Wielkiej Brytanii, ul. 22 Neptune Road, GU35-0DB Bordon, Hampshire

  Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowch Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest informowanie o najnowszych ofertach pracy.

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2024
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij