Cekal Recruitment - praca w Anglii od zaraz!

Opiekunka osób starszych

Proponujemy pracę w Anglii lub Szkocji dla opiekunki osób starszych zarówno w domach opieki, jak i w prywatnych mieszkaniach seniorów. Osoby zatrudnione na tym stanowisku mają zapewnione zarówno zakwaterowanie, jak i wyżywienie. Jeśli asystowanie seniorom i chodzenie z nimi na spacery, czynności higieniczne oraz przygotowywanie posiłków nie sprawiają Państwu trudności, zapraszamy do skorzystania z oferty!

Pokojówka

Poszukujemy osób, które co najmniej komunikatywnie posługują się językiem angielskim i odznaczają się pracowitością i cierpliwością. Oferujemy pracę w charakterze pokojówki na Wyspach Brytyjskich, która polegać będzie m. in. na sprzątaniu, prasowaniu, gotowaniu czy praniu. Zakres obowiązków nie obejmuje z kolei opieki nad dziećmi. W ramach wynagrodzenia gwarantowane jest darmowe wyżywienie i zakwaterowanie.

Osoba sprzątająca

Mamy specjalną ofertę dla osób, którym dbałość o porządek w domu i utrzymanie czystości przychodzi z łatwością i które sumiennie podchodzą do swoich obowiązków. Proponujemy pracę dla osoby sprzątającej, która zamieszka u rodziny angielskiej i pomoże w podstawowych pracach domowych, choćby ścieleniu łóżek czy gotowaniu prostych potraw. Jest to propozycja dla ludzi, którzy są gotowi wyjechać na Wyspy Brytyjskie co najmniej na okres 6 miesięcy.

 • Kim jesteśmy?

  Biuro pośrednictwa pracy Cekal powstało w 2013 roku w Anglii i pierwotnie specjalizowaliśmy się w opiece nad osobami starszymi oraz w hotelarstwie. Od 2017 roku rozszerzyliśmy nasze usługi o pozostałe kraje Uni Europejskiej oraz inne branże takie jak produkcja.

  Z powodu Brexitu przenieśliśmy firmę do Polski w 2021 roku.

  Doskonale znamy rynek pracy i realia życia

  Naszą działalność prowadzimy w Polsce na terenie której znajduje się siedziba firmy. Doskonała znajomość  realiów rynku pracy oraz codziennego życia, podparta wieloletnimi obserwacjami i doświadczeniami pozwala nam służyć wszystkim zainteresowanym pomocą oraz praktycznymi radami, dotyczącymi życia i pracy w krajach UE oraz wszelkimi informacjami i wskazówkami, które pomogą ułatwić start w nowej rzeczywistości.

  Gwarancja całkowitej legalności i bezpieczeństwa

  Jako biuro pośrednictwa pracy działamy całkowicie legalnie – nasz numer KRAZ to 27184 - gwarantujemy, że korzystanie z usług Cekal jest bezpieczne.

 • Co oferujemy?

  Osoby zatrudnione za pośrednictwem Cekal podejmują pracę w oparciu o legalne umowy, uprawniające do wykonywania obowiązków za granicą. Przede wszystkim poszukujemy personelu do pracy w hotelach oraz opiekunów / opiekunek osób starszych do pracy w Anglii.

  Jak dbamy o naszych pracowników?

  Przyjmując ofertę pracy zarekomendowaną przez nas, mają Państwo pewność, że w razie nieprzewidzianych okoliczności, nie zostaniecie pozostawieni sami sobie, gdyż posiadamy specjalny fundusz SOS, który zostaje uruchomiony, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba spowodowana trudną sytuacją.

  Dla osób które wyjadą dzięki nam do pracy oferujemy 24 h  wsparcie 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że w przypadku niespodziewanych zdarzeń kandydat może zadzwonić do nas bez względu na dzień czy godzinę a my pomożemy mu tak szybko jak to tylko możliwe. 

  Znajomość języka: stawiamy na komunikatywność!

  Podczas rozmowy telefonicznej z kandydatem, nasz wykwalifikowany pracownik sprawdza jego znajomość angielskiego. Nie skupiamy się na gramatyce, a na swobodzie porozumiewania się, głównie w tematyce dotyczącej przyszłego stanowiska pracy.

  Zapewniamy profesjonalną i pogłębioną rekrutację

  Dbamy także o komfort pracodawców, zwracając w czasie rekrutacji uwagę nie tylko na odpowiedni dobór kwalifikacji oraz doświadczenie zawodowe, ale także o cechy charakteru, osobowości, temperament czy przysposobienie do życia. Dzięki temu ułatwiamy współpracę obydwu stronom.

 • Media o nas

  O wysokim profesjonalizmie, rynkowej wiarygodności i  rzetelności usług  Cekal świadczy fakt, że nasze ogłoszenia o prace i prowadzone rekrutacje przyciągają uwagę nie tylko kandydatów do pracy, ale także licznych, wyspecjalizowanych portali branżowych. Na ich łamach znajdziecie Państwa obiektywne publikacje i artykuły, dotyczące naszych ofert, form zatrudnienia oraz sposobu, w jaki działamy na brytyjskim rynku.
  Namawiamy Państwa do zapoznania się z poniższymi tekstami, które z pewnością wiele wyjaśnią i pozwolą rozwiać ewentualne wątpliwości. Ponadto dowiecie się, jakie warunki zatrudnienia oferujemy naszym kandydatom, poznacie wymagania stawiane przez przyszłych pracodawców oraz dostrzeżecie wszelkie korzyści płynące z podjęcia współpracy z agencją Cekal.

 • Opinie o Cekal

  Zebraliśmy dla Państwa autentyczne opinie pracowników na temat naszej firmy oraz pracy. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!

 • Pliki do pobrania

  Specjalnie dla zainteresowanych naszą ofertą przygotowaliśmy pomoce w formie plików do pobrania.

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2024
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij