Dlaczego Wielka Brytania?

Artykuł w katerogii:Dodany dnia:

Osoby pracujące przy truskawkach w Holandii, przy winogronie we Francji lub szparagach w Niemczech wiedzą jak ciężka jest praca na polu. I nie chodzi tylko o sam wysiłek fizyczny, ale ogólnie panujące warunki podczas pracy. Palące słońce czy silny deszcz to nie powód to nie jest żadna przeszkoda. Praca musi zostać wykonana. I po ośmiogodzinnej pracy na polu lub nawet dwunastogodzinnej wraca się kolektywnie do baraku, żeby szybko coś zjeść, wziąć kolektywnie prysznic i pójść spać w pokoju po 6 - 8 osób.

Można zrozumieć, że takie wyjazdy mają na celu szybkie zarobienie gotówki i jest to praca sezonowa, na którą decydują się, między innymi, pary, które chcą odłożyć na wspólne mieszkanie. Ale tylko pozornie jest dobre rozwiązanie. Często po prostu organizm nie wytrzymuje takiego natężonego wysiłku i po powrocie do kraju część tych pieniędzy trafia do kieszeni lekarza lub fizjoterapeuty.

Dlatego lepiej zdecydować się na pracę w Anglii dla par, na przykład w hotelu bądź domu opieki, gdzie wciąż mamy do czynienia z pracą fizyczną, ale jest ona nieporównywalnie mniejsza od tej na polu. Możemy pracować w hotelowej recepcji lub jako pokojówka a w domu opieki zajmować się osobami starszymi. I w przeciwieństwie do innych krajów praca w Anglii jest z zakwaterowaniem, które daje młodym parom o wiele więcej prywatności. Pokoje są dobrze wyposażone i ogólne warunki sprawiają, że człowiek może odpocząć po pracy.

Poza tym należy również podkreślić, że w takiej pracy mamy okazję nauczyć się języka i jesteśmy objęci ubezpieczeniem, na które nie możemy liczyć przy pracy sezonowej.

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2019
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij