Działalność charytatywna rodziny królewskiej

Artykuł w katerogii:Dodany dnia:

Rodzina królewska poświęca bardzo dużo czasu i wysiłku na cele charytatywne. Działalność ta dotyczy wszystkich członków rodziny, począwszy od królowej aż do dalekich krewnych. Sama Elżbieta II w dzień  swojego 90-lecia na liście miała  600 charytatywnych organizacji, które oficjalnie wspiera. A jej mąż, książę Filip, jest patronem około 800 organizacji i aktywnie uczestniczy w ich działaniach i wydarzeniach. W sumie członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej opiekują się ponad 3 tysiącami charytatywnych organizacji i stowarzyszeń. Większość z nich osobiście stworzyła własne fundacje, które zajmują się działalnością charytatywną. Czasami członkowie rodziny królewskiej łączą siły w imię wspólnego celu, na przykład, książę William, Katę Middleton i książę Harry działają na rzecz ochrony zdrowia psychicznego. Mają również fundację, która zwraca szczególną uwagę na rozwój młodzieży.

 

Jednak obowiązkow, które spoczywają na królowej jest tak wiele, że sama nie byłaby w stanie uporać się ze wszystkim. Dlatego pozostali członkowie rodziny poświęcają większość czasu na pomoc królowej w wypeknieniu tych zadań. Łącznie odpowiadają na 100 tysięcy listów rocznie  i spotykają się z ponad 70 tysięcoma ludźmi. Zastępują głowę państwa tam, gdzie jest to możliwe i właściwe, ponieważ bywa tak, że w jednym dniu trzeba odwiedzić kilka uroczystości.

 

Należy również podkreślić, wielu członków rodziny królewskiej nie mieszka w pałacach, lecz wiedzie zwykłe życie i dojeżdża do pracy w Anglii i innych części Zjednoczonego Królestwa.

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2019
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij