Gdzie odpoczywają Anglicy?

Artykuł w katerogii:Dodany dnia:

 

Co do miejsc, gdzie Anglicy wolą spędzać wolny czas to należy podkreślić, że preferują wypoczynek poza domem, gdzieś blisko natury, ale jednak w granicach swojego kraju. Jeśli wierzyć badaniom społecznym 25 milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii opuszcza wielkie aglomeracje i wyjeżdża na południowo-wschodnie wybrzeże Anglii. Jednym z najbardziej popularnych kurortów wśród brytyjczyków jest Bournemouth. Około 15 procent brytyjczyków woli spędzić swój urlop bardziej aktywnie – w górach Walii i Szkocji. 8 procent mieszkańców Wielkiej Brytanii wybiera wypoczynek nad rzeką lub jeziorem. Brytyjczycy są dumni ze swoich parków narodowych położonych w różnych częściach królestwa.

 

Mieszkańcy Albionu odpoczywają nie tylko na terenie swojego państwa, ale i odwiedzają inne kraje. Dużą popularnością cieszą się Stany Zjednoczone, szczególnie Orlando na Florydzie. Do niedawna jednym z najbardziej popularnych wakacyjnych kierunków wśród brytyjczyków była wyspa Cypr (nic dziwnego,  więzy Anglii z Cyprem są dość silne - wyspa jest byłą kolonią brytyjską).  Teraz natomiast większą popularnością cieszą się Hiszpania, Włochy i Turcja.

 

Anglicy mogą sobie pozwolić na to, żeby podróżować za granicę i czerpać z tego pełnymi garściami. Każdy przecież zasługuje na trochę luksusu. Warto podkreślić, że osoby przyjezdzajce do pracy w Anglii, w trakcie swojego urlopu również mogą poczuć się jak brytyjczycy i cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem.

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2019
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij