Jak reagujemy, gdy słyszymy "praca do zaraz"?

Artykuł w katerogii:Dodany dnia:

Obawy z pracą od zaraz nasilają się, gdy oferta dotyczy pracy za granicą. Nikt nie chce przysłowiowego kota w worku i jeśli, na przykład, w ofercie jest podana tylko informacja, że praca dotyczy zbierania szparagów i stawka godzinowa, to budzi to pewne obawy.

 

W Cekal doskonale to rozumiemy pisząc „praca od zaraz w Anglii” i dlatego staramy się przekazać jak najwięcej informacji o danej ofercie. Oczywiście na tyle, na ile pozwalają   nam portale internetowe, w których rozmieszczamy ogłoszenia. Nasza firma od ponad pięciu lat zajmuje się rekrutacją pracowników do sprawdzonych domów opieki lub hoteli w Anglii i jeśli jakaś informacja wymaga doprecyzowania to zawsze jesteśmy do dyspozycji.

 

Informacja w tytule naszego ogłoszenia, że praca w  Anglii jest od zaraz wcale nie oznacza, że oczekujemy zgłoszeń tylko od osób, które gotowe są wyjechać do pracy w ciągu kilku dni.  Staramy się przez to podkreślić, że nasi partnerzy w Wielkiej Brytanii posiadają dużą ilość wakatów i chcą przyjąć pracownika z Polski jak najszybciej. Natomiast proces rekrutacji nie ulega uproszczeniu. Jako odpowiedzialna firma zawsze po odebraniu zgłoszenia w formie CV kontaktujemy się telefonicznie z kandydatem, żeby lepiej poznać jego/jej motywację i odpowiedzieć na szczegółowe pytania. Jeśli po rozmowie osoba aplikująca na dane stanowisko musi się jeszcze zastanowić to my to szanujemy.

 

Firma Cekal oferuje pracę w Wielkiej Brytanii w różnych profilach zawodowych  i staramy się, aby nasze oferty zawsze pochodziły od sprawdzonych pracodawców.

 

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2021
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij