Kierunek: Wielka Brytania.

Dlaczego warto wyjechać do pracy w Anglii? 

Wielka Brytania to wciąż jedno z najbardziej atrakcyjnych pod wieloma względami państw Unii Europejskiej, oferujących wysokie zarobki oraz standard życia. Nic więc dziwnego, że przyciąga ogromną liczbę obcokrajowców.

Zapewnisz sobie i rodzinie godne życie. 

Anglia stwarza stabilne warunki i szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Największym argumentem przemawiającym za wyborem tej destynacji jest fakt, że praca w Zjednoczonym Królestwie jest godnie wynagradzana. Pracujący człowiek ma zapewniony godny i komforty byt. Nie musi też obawiać się, czy będzie miał wystarczającą ilość środków, by przeżyć „od pierwszego do pierwszego”.

Bezpłatna i profesjonalna opieka medyczna. 

Kolejnym atutem jest opieka medyczna. Pracujący legalnie w Wielkiej Brytanii Polacy maja prawo do bezpłatnej opieki medycznej w ramach państwowej służby zdrowia (National Health System).

Niskie ceny leków.  

Jeśli lekarz po wizycie zalecił Ci stosowanie jakiegoś określonego medykamentu i musisz udać się do apteki, aby zrealizować receptę, to rachunek podany przez farmaceutę może miło zaskoczyć. W Anglii pobierane są jedynie opłaty za recepty, które określa stały ryczałt w wysokości ok. 8 funtów. Oznacza to, że płacimy jedynie 8 funtów za zrealizowanie recepty w aptece bez względu na cenę rynkową leku czy jego ilość - cena jest zawsze taka sama!

Jakie atuty jeszcze niesie za sobą praca w Anglii? 

Oprócz wspomnianych powyżej zalet podjęcia pracy w Zjednoczonym Królestwie, warto jeszcze wymienić opiekę społeczną, niskie ceny samochodów oraz koszty eksploatacji, żywności oraz ubrań. Podsumowując, Wielka Brytania jest krajem wielkich możliwości, wiec jeżeli na poważnie myślisz o wyjeździe, to skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci spełnić marzenia o spokojnym i godnym życiu!

Dodaj komentarz

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2024
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij