Praca w Anglii po Brexit w 2021

Artykuł w katerogii:Dodany dnia:

Praca w Anglii w 2021 będzie możliwa jednak będą wymagane wizy pracownicze. System wizowy na dzień dzisiejszy jest jeszcze niedopracowany i nawet firmy angielskie same nie rozumieją tego systemu. Wszyscy czekają na styczeń 2021 i mają nadzieję że pojawią się już jakieś konkrety.

Wielu naszych klientów już zapowiedziało że będą opłacać wizy dla osób z Polski. Na pewno rząd brytyjski szybko usprawni system tak aby pracodawcy mogli szybko i tanio zrekrutować studentów z Polski do pracy w ich hotelach. 

Na pewno branża opiekuńcza będzie mieć przewagę nad innymi branżami ponieważ opieka nad osobami starszymi w UK jest bardzo ważnym elementem gospodarki Anglii. 

 

Nie ma co panikować ! Jak tylko opadnie pierwszy kurz po Brexicie pojawią się nowe rozwiązania wizowe i znalezienie zatrudnienia w Anglii będzie szybkie i łatwe jak w latach poprzednich. 

Co do samego przekroczenia granicy to na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze decyzji czy będą wymagane paszporty czy dowody osobiste dla obywateli krajów UE. Zalecamy jednak aplikowanie po paszport.

Wszystkie osoby które pracowały wcześniej w UK powinny aplikować po settled lub pre-settled status. Osoby z tym statusem nie muszą posiadać wiz pracowniczych.

 

Naszym zdaniem funt brytyjski będzie utrzymywać się na poziomie min 5 zł i jego wartość będzie rosła. Wyjazd do Wielkiej Brytanii będzie zawsze się opłacać.

 

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2021
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij