Praca w Anglii z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę czy może lepiej szukać na własną rękę ?

 

Oferujemy pokoje pracownicze na wszystkich stanowiskach, od pokojówki w hotelu do opiekunki osób starszych w Anglii.

Jako agencja pracy w Anglii dbamy o to aby pokoje pracownicze miały wysoki standard. Pokoje oferowane są jedno lub dwuosobowe.

Nie ważne czy szukasz oferty pracy w Anglii od zaraz czy chcesz wyjechać dopiero za rok ponieważ wszyscy nasi klienci oferują mieszkania pracownicze w bardzo przystępnych cenach.

 

Wynajem pokoju w Anglii to duży koszt

 Wynajem mieszkania lub pokoju w Anglii wiąże się z kosztami które trzeba ponieść takimi jak depozyt oraz zapłata za 1 miesiąc z góry.

Praca w Anglii z nami nie musi być kosztowna dlatego nie polecamy wynajmowania mieszkań na własną rękę. Koszt mieszkania zawsze potrącany jest z wypłaty oraz nie płaci się za nic z góry ( brak depozytu/brak wpłaty za 1 miesiąc z góry)

Wszyscy nasi klienci posiadają pokoje pracownicze obok hoteli w odległości 5-10 min pieszo. Nie posiadamy ofert pracy gdzie dom pracowniczy znajduję się daleko od miejsca pracy.

Każdy hotel z którymi współpracujemy oferuje darmowe Wifi oraz wyżywienie podczas pracy. Inną opcją pracy w Anglii z zakwaterowaniem jest opcja mieszkania w hotelu w którym pracujemy.

Ta opcja ma wiele plusów ponieważ mamy zapewnione darmowe wyżywienie podczas całego pobytu ponieważ nie mamy dostępu do kuchnii (mieszka się w hotelu). Na posiłki udajemy się do stołówki nawet w dni wolne od pracy. Jest to idealne miejsce na zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy.

 

Praca w Anglii dla par a firmowe zakwaterowanie

Jeżeli jesteście parą i chcecie mieszkać i pracować razem wówczas hotel da wam pokój dwuosobowy. Nikt nie zamierza rodzielać par. Najważniejsza jest znajomość jezyka angielskiego. Niestety bardzo często zdarza się że jedna osoba z pary zna j. angielski na poziomie podstawowym. W taki przypadku taka osoba pracuje jako pokojówka jeżeli to kobieta lub jako pomocnik kuchenny jeżeli to męższczyzna. Nie posiadamy ofert pracy w Anglii bez znajomości języka. Poziom podstawowy oznacza że rozumiemy co się do nas mówi po angielsku, potrafimy odpowiedzieć jednak popełniamy błedy gramatyczne. To jest ok.Najważniejsze aby z czasem poprawić naszą znajomość j. angielskiego i być może zacząć pracę w innych częściach hotelu np na recepcji.

 

 

 

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2024
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij