Praca w hotelu za granicą czy to się jeszcze opłaca ?

 

Praca w hotelach w Anglii się opłaca !

Często pytacie nas czy taka praca się opłaca tzn pytacie nas ile się zarobi. Weźmy pod uwagę prace jako pokojówka lub jako kelnerka. Standardowa stawka za 1h to 7,83 funta czyli netto na tzw rękę 7,60. Gwarantowana liczba godzin w kontraktach to zazwyczaj 40 h w tygodniu – tyle godzin hotel musi zapewnić pracownikowi. Kelnerki otrzymują również napiwki

 

Praca w hotelu z zakwaterowaniem

Wszyscy nasi klienci oferują pracę z zakwaterowaniem a koszt pokoju dwuosobowego to zazwyczaj 49 GBP na tydzień ze wszystkimi rachunkami. Niektóre hotele oferują tańsze pokoje, nigdy nie droższe niż 50 GBP/tydzień.Hotele oferują darmowe wyżywienie podczas pracy. Po przeliczeniu najlepszą opcją jest praca conajmniej 50 h w tygodniu lub więcej. Zachęcamy młodych ludzi aby pracowali nawet 60 h.

 

Praca w hotelu zagranica a praca jako opiekunka osób starszych

Najlepszą opcją na zarobienie dużej ilości pieniędzy jest praca jako opiekunka osoby starszej z zamieszkaniem. Podczas takiej pracy otrzymujemy min 400 funtów na tydzień w tym mamy darmowe wyżywienie oraz zakwaterowanie. 400 funtów jest kwotą netto czyli na rękę. Nie wszyscy jednak nadają się do takiego rodzaju pracy. Jest to ciężka praca nie tyle fizycznie co psychicznie jednak dająca dużo satysfakcji.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2024
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij