Media o nas

O wysokim profesjonalizmie, rynkowej wiarygodności i  rzetelności usług  Cekal świadczy fakt, że nasze ogłoszenia o prace i prowadzone rekrutacje przyciągają uwagę nie tylko kandydatów do pracy, ale także licznych, wyspecjalizowanych portali branżowych. Na ich łamach znajdziecie Państwa obiektywne publikacje i artykuły, dotyczące naszych ofert, form zatrudnienia oraz sposobu, w jaki działamy na brytyjskim rynku.
Namawiamy Państwa do zapoznania się z poniższymi tekstami, które z pewnością wiele wyjaśnią i pozwolą rozwiać ewentualne wątpliwości. Ponadto dowiecie się, jakie warunki zatrudnienia oferujemy naszym kandydatom, poznacie wymagania stawiane przez przyszłych pracodawców oraz dostrzeżecie wszelkie korzyści płynące z podjęcia współpracy z agencją Cekal.

 • GoWork.pl: Wywiad na portalu GoWork

  Na portalu GoWork.pl znajduję się krótki wywiad z nami 

  http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,835255,wywiad-tomasz-czekala

 • Gratka.pl: Praca w Cekal

  Popularny portal ogłoszeniowy Gratka.pl opublikował artykuł dotyczący naszej firmy oraz ofert dla opiekunów osób starszych. Zaprezentowano w nim ogólny opis ofert, a także procesu rekrutacji i wymagań stawianych przed kandydatami.
  Za dużą zaletę podjęcia pracy za pośrednictwem Cekal uznane zostało pełne bezpieczeństwo pracowników oraz profesjonalna obsługa. Podkreślono także wymóg znajomości angielskiego jedynie na poziomie podstawowym, z naciskiem na umiejętność porozumiewania się, a nie na znajomość gramatyki.

 • Poloniusz.pl: „Bezpłatny Program Au-Pair – praca i nauka języka angielskiego w Wielkiej Brytanii”

  Na portalu Poloniusz.pl można przeczytać artykuł opisujący warunki wyjazdu za granicę z agencją Cekal w charakterze opiekunki do dzieci w ramach programu Au-Pair. Autor tekstu przytoczył najważniejsze zalety programu, pozwalającego połączyć naukę języka obcego z wyjazdem zarobkowym. Przedstawił w nim także przewagę naszej firmy na tle konkurencji pod względem organizowania tego typu wyjazdów – głównie ze względu na kompleksową opiekę i zapewnienie bezpieczeństwa. Opiekunki wyjeżdżające do pracy z Cekal w razie wystąpienia trudności mają zagwarantowaną pomoc i pełne wsparcie.

 • Portal pielęgniarek i położnych

 • PracaiZycie.pl: Praca opiekunki osób starszych szansą na poznanie języków obcych!

  Na portalu PracaiZycie.pl, wśród wielu artykułów na temat pracy za granicą, mogą Państwo znaleźć również tekst dotyczący naszych ofert pracy dla opiekunek osób starszych w Wielkiej Brytanii, a konkretnie wyzwań, jakie niesie ze sobą ten zawód.
  Opieka nad starszymi osobami to nie tylko praca, ale również szansa na poprawę swoich kompetencji językowych. To ważna zaleta, zwłaszcza dla osób władających językiem obcym na poziomie podstawowym, czyli minimalnym poziomie wymaganym od kandydatów. Zanurzenie się na co dzień w obcym języku, zarówno podczas kontaktu z podopiecznymi, jak i w drobnych sprawach życia codziennego, pozwala na znacznie szybszy rozwój językowych umiejętności.

 • Pracazagranica.pro

  "Jak traktowani są nasi rodacy po Brexicie na Wyspach? Z naszej perspektywy nic się nie zmieniło. Nasi klienci chcą zatrudniać osoby z Polski i Rumunii tak samo, jak przed wyjściem z UE."

   

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2024
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij