#Wyjeżdżam!

 • Czy polskie prawo jazdy przydaje się za granicą?

  Jesteś już w Anglii czy dopiero zamierzasz do niej pojechać? Co z Twoim polskim prawem jazdy? Czy jest ważne? Czy się przydaje? Czy wreszcie: warto je w ogóle ze sobą zabierać?

 • Czy zabrać ze sobą dziecko do Anglii?

  Wiele matek chciałoby podjąć pracę za granicą (na przykład w charakterze opiekunki do osób starszych). Niektóre panie nie chcą jednak zostawiać swoich rodzin w Polsce. Dobra agencja pośrednictwa pracy daje szansę na znalezienie intratnych ofert, ale to od danej kobiety zależy czy finalnie się na nie zdecyduje. Paniom zazwyczaj bardzo ciężko jest rozstać się ze swoimi dziećmi. Na pewno jedną z opcji jest zabranie pociech ze sobą do Anglii, ale czy jest to dobre rozwiązanie?

 • Jak podszlifować język przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii?

  Coraz więcej Polaków, szczególnie młodych, pragnie wyjechać na Wyspy. Ich celem jest Wielka Brytania. Kraj, który zapewni im godziwą pracę i odpowiednie wysokie za nią wynagrodzenia. Pomimo otwartych granic i przenikania się kultur, wciąż pozostaje jedna bariera. Bariera językowa.

 • Jak poznać miłość za granicą?

  Wyjazd na Wyspy Brytyjskie w pogoni za lepszymi pieniędzmi nie musi kojarzyć się wyłącznie z wykonywaniem swoich zadań od bladego świtu do późnej nocy. Praca za granicą nie oznacza przecież, że wszystko kręci się wokół niej. Osoby, które wyjechały do Anglii i pracują tam na przykład jako opiekunki do osób starszych podkreślają, że mają także naprawdę sporo czasu wolnego. Wiele z nich … znalazło w tym okresie nawet swoją drugą połówkę. Jeśli Ty też chcesz nie tylko pracować i zarabiać pieniądze, ale poszukać miłości, to mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak osiągnąć ten cel.

 • Jedziesz od pracy? Kto zapłaci za Twój przejazd do Anglii?

  Wysokie bezrobocie w Polsce sprawiło, że coraz więcej osób decyduje się na wyjazd do pracy poza granice naszego kraju. Największą popularnością od lat cieszy się Anglia, która daje niemalże nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o pracę w gastronomii i budownictwie. Na zatrudnienie mogą liczyć tutaj również specjaliści. Czasem warunkiem jest znajomość języka angielskiego. A Jak wygląda kwestia opłaty za przejazd?

 • Nowy Rok - czy to dobry czas na wyjazd?

  Wielkimi krokami zbliżają się do nas święta Bożego Narodzenia. Tuż po nich nadchodzi Nowy Rok – czas niezwykły. Nie tylko budzimy się rok starsi, ale również rozpoczynamy kolejny, nowy rozdział w naszym życiu. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy nie jest to dobry czas na to, aby wyjechać do Anglii w poszukiwaniu pracy. Spróbujmy znaleźć odpowiedź na to pytanie.

 • Podejmując decyzje o wyjeździe… Co należy zrobić poza spakowaniem walizek?

  Jeśli dołączyliście do kolejnego miliona Polaków, którzy chcą wyjechać za granicę i nie zasypując gruszek w popiele zabieracie się za realizację tych planów, to na pewno przyda się Wam garść przydatnych informacji stanowiących swoistą check listę dla tych działań. Uwaga!! Planowanie i działania nie powinny się sprowadzać jedynie do tego co i jak spakować walizkę, a więc zaczynajmy.

Infolinia: Infolinia0048 57 47 01 284 Zadzwon do nasZadzwoń do nas 

Copyright by Cekal.pl / All rights reserved © 2021
grafiqa.plScript logo
instagram
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij